Vaše angličtinasebevědomí získají novou jiskru

Individuální lekce online - lekce jen o vás a pro vás

Nejčastěji pomáhám studentům, aby se cítili víc v pohodě při mluveném projevu v angličtině.

Často mi říkají, že anglicky nemluví skoro vůbec, a já pak koukám - na lekcích si skoro musím říkat o slovo, oni dokáží říct, co potřebují, a když ne, dopomůžou si pár českými slovíčky či gesty.

Lucie Kidlesová

Když studenti dostanou podporu, zazáří. Má zkušenost ukazuje, že pokud se cítí na lekci příjemně, a mají pocit, že někoho upřímně zajímá, co říkají, rozkvetou. Rozkvetou nejen oni, ale také jejich angličtina.

ANO autentickým materiálům, jednoduchosti a soustavnému pokroku

NE výuce výhradně z učebnice, anonymnímu přístupu a nárazovému doučování

Google Classroom, Zoom, hlasové zprávy

Cenové balíčky

150 min

Krátká intenzivní příprava či mentoring založený na odbornosti a zkušenostech. Vstupní dotazník i follow-up.

3 000 Kč
Možno čerpat nadvakrát.

12 lekcí á 55 min

Pravidelná osvěžení angličtiny pro ty nejlepší výsledky. Google Classroom, hlasové zprávy. Vy si stanovíte cíl a já vám pomůžu s motivací.

10 800 Kč
Platnost balíčku 5 měsíců.

20 lekcí á 55 min

Půlroční anglický maraton, na který nebudete nikdy sami. Možno platit ve dvou splátkách.

17 000 Kč
Platnost balíčku 7 měsíců.

Krok za krokem k většímu jazykovému sebevědomí

Rezervujete si mě - nezávazně
Řeknete si, co a jak potřebujete
Úvodní hodina - ladíme?
Oboustranné yes
Anglický maraton startuje

Reference

„Lucie je úžasně vstřícný člověk a zároveň velký profesionál. Absolvovala jsem s ní balíček konverzačních lekcí a nejen, že se mi podstatně zlepšila schopnost se v angličtině vyjádřit, hlavně mě to přestalo stresovat. Každá příležitost mluvit anglicky je teď zábavná možnost vyzkoušet si nová slovíčka, nové fráze… nový jazyk, nový pohled na svět. S Lucií jsme vědomě pracovaly s typem paměti, motivací, stylem učení, tématy, která mě sama o sobě bytostně zajímala. Při konverzaci se nepřehlíží, co by šlo zlepšit, ale zaujetí a radost z procesu je na prvním místě. Učit se a učit se učit se :). Moc děkuji a vřele doporučuji!“

Marie Švestková

„Připravovala jsem se na cestu do Indie a potřebovala jsem najít někoho, kdo mi sedne svým přístupem k výuce a i jako člověk. Člověk, který by měl i podobné zájmy. A hle, objevila se Lucie. To jsem ale ještě nevěděla, co mě vlastně čeká. Na začátku jsem si vytyčila s pomocí Lucky cíle, čeho bych chtěla dosáhnout, jakých témat by se výuka měla týkat. Při každé lekci s Luckou čas letí, proto je fajn dodržet strukturu, jinak se nikam nedostanete, ale v tom je Lucka machr, a v tak krátkém čase jsme vždy udělaly neuvěřitelné množství práce. Není to ale jen o té jedné hodině týdně, protože jsem se chtěla věnovat každý den angličtině...“ pokračování

Pavlína Dytrychová

„Lekce s Lucií mají šťávu! Upraví jejich obsah tak, že vás to bude bavit, zapojí také váš osobní učební styl a zaměří se na plynulost. Nejenže jsem si zvedl své jazykové sebevědomí a komunikační dovednosti, dozvěděl jsem se také o kultuře. Lucie je trpělivá a zkušená lektorka a doporučuji ji všema deseti!“

Mikey Maritato

Studenti se často ptají

Průběžně reflektujeme, oslavujeme úspěchy a hledáme aspekty ke zlepšení. Po deseti lekcích děláme reflektující hodinu – vracíme se k původnímu jazykovému cíli.
Veškeré materiály jsou v učebně Google Classroom, do které máte přístup 24/7.
Online na platformě Zoom pravidelně dle našeho rozvrhu.
Zaměřuji na celý kontext vašeho učení. Zjišťuji, proč se chcete učit, jaké máte dosavadní zkušenosti a co vám nejlépe vyhovuje. Empatickým nasloucháním a hloubkovými otázkami vám pomáhám objevovat nové pohledy na vás samotné a na vaše učení. V lekcích se zaměřujeme na reflexi a přesah do každodennního života. Využívám techniky jako je např. GROW model nebo přeramování.
Ano, můžete, chápu, že nežijete jen angličtinou. Bezplatně můžete lekci zrušit nejpozději 24 hodin předem, maximálně pak 1 lekci v měsíci (v případě nečekané životní situace se samozřejmě domluvíme). Zrušení méně než 24 hodin před lekcí bude započteno jako normální lekce. Pokud budu muset výjimečně na poslední chvíli lekci zrušit já, náhradní lekce je na mě.
Pak vám raději doporučím asynchronní výuku (mentoring). Napište mi email a vše vysvětlím.
Po úvodní hodině a oboustranném ano, zasílám fakturu na vybraný balíček lekcí. Po jejím zaplacení se můžeme pustit do práce.
Každý balíček má stanoveno, dokdy lze lekce čerpat – viz ceník balíčků. Pokud si např. 20.1. koupíte balíček 12 lekcí, můžete lekce vyčerpat do 20.6.

Padli jsme si do oka?

Pojďme do toho spolu